autor:Mgr. Věra Šiborová   |   datum: 04.03.2014

Bystřicko čte dětem

V rámci projektu Bystřicko čte dětem nás navštívila redaktorka brněnské Redakce zpravodajství České televize Barbora Lukšová. V určeném čase nám předvedla svoji prezentaci a seznámila nás s tím, jak to v televizi chodí. Řekla nám spoustu zážitků z natáčení a odpovídala i na naše všetečné dotazy. Byla velmi milá, sama se přiznala, že měla zprvu z besedy strach, ale vše dobře dopadlo. Měla pro nás i malé dárečky, mohli jsme si říct o autogram nebo se společně vyfotit. Jsme rádi, že jsme ji poznali. Ovšem tím náš den nekončil. Hned po besedě jsme měli ve skupinkách vytvořit svůj tisk – noviny nebo magazín, který by obsahoval reportáž z besedy i další články, které bývají v novinách. Každá skupinka prezentovala svoje noviny ostatním.
Magdaléna Holá, 9.B