autor:Mgr. Eva Poláchová   |   datum: 23.02.2014

Laser Game Brno a Hobit

V sobotu 18. ledna jsme se s naší třídou vydali na očekávaný výlet do Brna. Na tento den jsme se moc, moc těšili, protože jsme se rozhodli zadovádět si a zahrát si na vojáky v prostředí herny Laser Game. Už dopředu si děti vybíraly spoluhráče a protihráče, plánovaly taktiku a strategii boje.

Cesta vlakem nám příjemně utíkala, stihli jsme sníst mnohé svačiny a zahrát spoustu her na mobilu, tabletu ...

Během Laser Game se i něžné, jemné dívky proměnily v odvážné bojovnice. Zatímco dvě party bojovaly proti sobě uvnitř arény, ostatní mohli alespoň zvenku pozorovat stav hry. Hry byly výborné, děti si zařádily a zabojovaly a ještě dlouho řešily průběh jednotlivých her.

Po rychlém přesunu do Špalíčku nám zbylo trochu času na malé nákupečky pro radost, ale hlavně nezbytný pop-corn a coca-colu do kina. Pak se už jen pohodlně usadit a sledovat ... Někteří se trochu báli (třeba pavouků), ale celkový dojem z filmu byl moc, moc dobrý.