autor:Mgr. Veronika Martincová   |   datum: 27.11.2013

Halloween

Halloweenská noc se konala z 25. na 26.října. Sraz jsme měli před školou v 18 hodin. Poté si nás převzala naše paní učitelka a „šli jsme řádit do školy“. Nejprve jsme dodělávali výzdobu do třídy, holky si malovali na obličej strašidelné masky a naši šéfkuchaři, Láďa s Radimem,dělali tousty. O půl desáté začínala stezka odvahy. Nejprve šel první stupeň a poté přišla řada na nás. Museli jsme být potichu a mít zhasnutý světlo, aby nás ti před námi neslyšeli. Zhasli jsme ve třídě, zapálili svíčky, sedli si okolo nich do kruhu a vyprávěli jsme si strašidelné historky. Historky některé tak vystrašili, že se báli jít na dlouho očekávanou stezku odvahy. Na stezku jsme mohli jít jen po jednom. Když skončila, přesunuli jsme se do tělocvičny a zahráli si „před spaním“  přehazku. Potom jsem se podívali na film a spát šli až k ránu. Někteří . Večer jsme si moc užili a už teď  se těšíme na příští rok.

Aneta  Gálová