autor:Mgr. Jana Zítková   |   datum: 02.06.2013

Školní výlet se vydařil

Dne 29. května jsme se společně s dětmi ze 4. B vydali na školní výlet.
Nejdříve jsme navštívili zámek v Lysicích. V jeho krásných prostorách se nám moc líbilo a dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o životě zdejších pánů. Prohlédli jsme si i zámeckou zahradu a koupili si na památku drobné dárky.
Potom jsme odjeli do malé vesničky Sloup. Zde nás průvodce provedl Sloupsko-šošůvskými jeskyněmi. Obdivovali jsme nádherná zabarvení krápníků a podívali se do hlubokých propastí. Mnohé z nás uchvátila přírodní scenérie spolu s krásnou hudbou. I zde jsme si koupili upomínkové předměty a odjeli jsme domů.
Počasí k nám bylo milosrdné. Sice žádné velké teplo nebylo, ale občas nás pozdravilo i sluníčko a pršet začalo až při zpáteční cestě. Po chvíli však déšť ustal.
Výlet se nám vydařil a připomínat nám ho budou nejen malé dárečky, které jsme na něm koupili, ale i fotografie, na kterých jsme zachytili krásy obou míst.