autor:Mgr. Zdeňka Ťupová   |   datum: 17.09.2012

Tak už to začalo

V pátek 7. září žáci 2. tříd společně se svými třídními učitelkami uskutečnili seznamovací výlet nových třídních kolektivů a prožili příjemné dopoledne plné nezapomenutelných okamžiků.
Děti strávily krásný sluneční den na sportovních hřištích v Bystřici nad Pernštejnem. Nikomu z nich nevadila turistika, běh a jiné soutěžní aktivity, neboť věděly, že na konci výletu je čeká sladká odměna v podobě zmrzliny. O tom, že se výlet podařil, svědčily usměvavé tváře druháčků.
O týden později žáci opět pokračovali ve svých sportovních aktivitách na podzimním cvičení v přírodě. Turistika, míčové hry, dopravní výchova, poznávací kvízy a jiné zajímavosti je provázely páteční toulkou Bystřicí a jejím okolím. Dobrá svačina, sladkosti a hlavně výborná nálada přispěla k pěkně prožitému školnímu dnu.
Třídní učitelky 2. tříd