Ruský jazyk

• O tento jazyk poslední dobou je stále větší zájem. Naši žáci mají možnost tento jazyk poznávat jako druhý cizí jazyk.
  • Základním cílem tohoto předmětu je, aby se žáci naučili psát a číst azbukou, aby jazyk dokázali použít v základních řečových situacích, se kterými se mohou setkat v reálném životě. Tomu je přizpůsoben výběr učiva a základní gramatiky. Při výuce se žáci také dovědí něco o kultuře ruské jazykové oblasti.

Seznam pomůcek pro 7. - 9. ročník

Učebnice + pracovní sešit pro daný ročník

Sešity

544 - Slovník

524 - Ruský jazyk ( školní sešit); Domácí úkoly; Testový sešit ( na dva šk.roky)

V 7. ročníku si pracovní sešit 1 žáci kupují za 116,- Kč, pracovní sešit 2 zatím půjčujeme. Domácí úkoly zadáváme od října do května, v 7. ročníku jednou za čtrnáct dní ze středy na pondělí, v 8. ročníku jednou za čtrnáct dní ze čtvrtka na pondělí a v 9. ročníku jednou týdně z pátku na pondělí.