autor: Miloslav Sobotka   |   datum: 04.11.2013  |   o stránku zpět

Škola ekonomiky a cestovního ruchu Jihlava

ŠKOLA EKONOMIKY A CESTOVNÍHO RUCHU JIHLAVA www.secrji.cz

NABÍDKA STUDIJNÍCH OBORŮ ve školním roce 2012/2013

čtyřleté denní studium:

75-31-M/01 PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA

Studijní obor připravuje žáka pro práci s dětmi v mateřských školách a jiných předškolních a mimoškolních zařízeních (domy mládeže, apod.). Rozšiřuje a prohlubuje jeho znalosti a dovednosti jazykové a komunikační, rozšiřuje všeobecné vzdělání a v odborných předmětech se zaměřuje na vzdělávání pedagogicko-psychologické a didaktiku pedagogických činností zaměřenou na děti předškolního a školního věku.

65-42-M/02 CESTOVNÍ RUCH

Studijní obor připravuje žáka pro zajišťování odborné činnosti v komplexu služeb cestovního ruchu. Rozšiřuje a prohlubuje jeho znalosti a dovednosti jazykové a komunikační, rozšiřuje všeobecné vzdělání a v odborných předmětech se zaměřuje na činnosti charakteru obchodně podnikatelského, provozního a řídícího ve všech organizačně právních formách podnikání v cestovním ruchu, na úřadech a v institucích veřejné správy v této oblasti.

68-43-M/01 VEŘEJNOSPRÁVNÍ ČINNOST

Studijní obor připravuje žáka pro zajištění administrativní činnosti v oblasti justice, v kancelářích advokátů a notářů a dále administrativní činnost v orgánech státní správy a samosprávy vykonávající správu sociální a správu v úseku katastru nemovitostí a realitní činnost.

tříleté dálkové nástavbové studium:

63-41-L/511 PODNIKATELSTVÍ MALÝCH FIREM

pětileté dálkové studium:

75-31-M/01 PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ pro školní rok 2012/2013

O přijetí uchazeče rozhoduje ředitel školy v souladu s vyhláškou č. 671/2004, ve znění pozdějších předpisů, kterou se stanoví podrobnosti o organizaci přijímacího řízení ke vzdělávání ve středních školách.

Kritéria pro přijetí ke studiu

Uchazeč musí:

• splnit povinnou školní docházku a mít dobrý prospěch v 8. a 9. ročníku

• mít zájem o zvolený obor

Požaduje se potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti žáka pro studium oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika (denní i dálkové studium), pro ostatní obory potvrzení od lékaře nevyžadujeme.

Písemné přijímací zkoušky se nekonají. Žáci budou přijati na základě osobního pohovoru s ředitelem školy a hodnocení ze ZŠ.

1. termín přijímacího řízení pro denní studium: 23. dubna 2012

1. termín pro přijímací řízení pro dálkové studium: 27. června 2012

- další termíny až do naplnění kapacity tříd

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

26. listopadu 2011 od 9 hod. do 14 hod.

ve Škole ekonomiky a cestovního ruchu v Jihlavě