autor: Miloslav Sobotka   |   datum: 16.12.2010  |   o stránku zpět

Střední škola technická Žďár nad Sázavou

Střední škola technická Žďár nad Sázavou vás zve na den otevřených dveří 12. ledna 2011 - od 8:00 do 17:00 hod. Pracovníci vám předvedou odborné učebny a můžete si i vyzkoušet svoji zručnost.

Škola vám nabízí čtyřleté studijní obory ukončené maturitní zkouškou: Technik modelových zařízení, Mechanik strojů a zařízení, Mechanik seřizovač, Mechanik elektrotechnik se zaměřením na mechatroniku a automatizaci a elektrická zařízení.

Můžete se i vyučit ve tříletých učebních oborech ukončených závěrečnými zkouškami: Modelář, Strojní mechanik, Nástrojař, Obráběč kovů a Elektrikář. U těchto učebních oborů můžete získat motivační stipendium kraje Vysočina ve výši 400 až 700 Kč podle zvoleného oboru. Navíc můžete získat prospěchové stipendium.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách:  www.sstzr.cz